درباره ما

شرکت بازرگانی گوهران چغارت (سهامی خاص ) به شناسه ملی شماره ۱۴۰۰۵۸۴۳۹۳۱ در تاریخ 1395/02/27 به صورت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره ۹۳۱ در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است. در حال حاضر شرکت جزو واحد های تجای فرعی سنگ آهن مرکزی ایران (سهامی خاص) می باشد. مرکز اصلی شرکت در شهرستان بافق بلوار مهندس دهستانی، شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به کد پستی ۸۹۷۵۱۳۶۷۴۸ می باشد.

موضوع فعالیت شرکت

1-انجام هرگونه فعالیت اقتصادی (صنعتی، خدماتی و بازرگانی) برای شرکت اصلی و سایر شرکت‌های داخلی و خارجی از قبیل: الف) انجام امور بازاریابی و فروش محصولات معدنی و تولیدی فولادی به‌صورت کارمزدی و مشارکتی. ب) انجام فعالیت‌های مستقیم خرید و فروش محصولات معدنی، شمش و مقاطع فولادی.

2-تحصیل هرگونه دارایی و سرمایه‌گذاری و مشارکت در سهام شرکت‌های تولیدی در داخل و خارج از کشور.

3-انجام سپرده‌گذاری و استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری با شرکت‌ها و موسسات مالی و اعتباری داخلی و خارجی با رعایت قوانین و مقررات جاری کشور.

4-ارائه خدمات مشاوره بازرگانی و تجاری به مشتریان در داخل و خارج از کشور.

5- ایجاد، تأسیس، اخذ و اعطای نمایندگی، شعب و دفاتر در داخل و خارج از کشور.

6-اکتشاف، استخراج و بهره برداری معادن- فرآوری انواع مواد معدنی- خرید و فروش و بازاریابی معدن و مواد معدنی- باطله برداری، خردایش و کانه آرایی و فلوتاسیون و حمل و نقل مواد معدنی- اجرای کلیه پروژه های معدنی و خدمات فنی مهندسی معدن(مطالعه، نقشه برداری و نقشه کشی، طراحی، اجرا، کنترل و نظارت، متره و برآورد، انتخاب تکنولوژی و ماشین آلات معدن، احداث و تجهیز آزمایشگاه، بازرسی فنی، ایمنی معدن و مشاوره)- درخواست ثبت محدوده معادن- تولید انواع پودرهای میکرونیزه و خاک های معدنی جهت مصرف در صنعت- خرید و فروش و صادرات و واردات انواع مواد معدنی و ماشین آلات صنعتی و معدنی و کلیه کالاهای مجاز بازرگانی- مشارکت و اخذ اعطای نمایندگی از اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی- شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات و پیمان ها- استخراج- بهره برداری و فرآوری سنگ های ساختمانی و تولید مصنوعات سنگی- حفاری معادن و عملیات ژئوفیزیک با روش های مغناطیس سنجی، گرانی سنجی، ژئوالکتریک- طراحی، نظارت و اجرا و تحلیل و مشاوره و اکتشاف و استخراج معادن روباز و زیرزمینی- انفجار، طراحی و اجرای تونل و سیستم های نگهداری تونل ها، انجام امور مرتبط با مکانیک سنگ و خاک ، پایش و تحلیل دیواره های معادن، رفتارنگاری سطحی و زیرسطحی، طراحی و ساخت ابزار دقیق رفتارنگاری، خطوط آبرسانی و انتقال مواد، انواع نقشه برداری معادن، طراحی و برنامه ریزی استخراج، ایمنی و بهداشت صنایع و معادن- کلیه خدمات طراحی، نظارت و اجرا و تحلیل زمین شناسی، دورسنجی، اکتشاف، انواع حفاری، ژئوتکنیک، ژئوشیمی، عملیات پیمانکاری، ضمن انجام کلیه فعالیت ها پس از اخذ مجوز های لازم می باشد.